اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 63

در هفته‌ای که گذشت مسابقات شیکاگو پرو به در جریان بود که در رشته فیزیک مردان سرجی کنستانس نفر اول شد و کارت حرفه ای ifbb pro دریافت و مستقیما به المپیا ۲۰۱۷ راه پیدا کرد. امسال رقابت بسیار جذاب جرمی بوندیا، سرجی و ریان تری را شاهد خواهیم بود. پیشنهاد می‌کنم در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو عضو شوید و جدیدترین مجلات بدنسازی و ویدئو تمرینات بدنسازان را دانلود کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرجی کنستانس یکه تاز، تام کلمن و ریان تری تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۳Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۴Shaun Standridge

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۵Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۶Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۷Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۸Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۹Mike O Hearn

A post shared by The Titan Mike O'Hearn (@mikeohearn) on

۱۰Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۱Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۲Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۳بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۱۴محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۵مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۶آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۱۷Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۸Gerardo Gabriel

A post shared by Gerardo Gabriel IFBB Pro (@gerardo_gabriel) on

۱۹آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۲۰Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

محاسبه‌گر