اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 56

این هفته اینستاگرام بدنسازان خارجی به فستیوال سالیانه بادی پاورشو بیرمنگام انگلستان شده بود و بدنسازان سراسر دنیا در این فستیوال شرکت داشتند. بدنسازان ایرانی هم بیشتر به انتخاب ریاست جمهوری ایران توجه کرده بودند و کمتر از هر زمانی عکس های جدیدی در صفحات شخصی خود منتشر کردند.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به تام کلمن، پست دوم به آندره فرگوسن و پست سوم به عکس تمرین کای گرین، اولیسس جی آر و مایک رشید در بادی پاورشو تعلق دارد.
پیشنهاد میکنم عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید و از آخرین اخبار و مطالب بدنسازی مطلع باشید.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۳Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۴Ryan J Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۵Mike O Hearn

A post shared by Mike O'Hearn (@mikeohearn) on

۶Max Philisiare

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۷Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۸Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۹Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۰Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۱Shaun Standrige

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۲Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۳اکبر سرباز

A post shared by اکبر سرباز (@akbar__sarbaz) on

۱۴Gerardo Gabriel

A post shared by Gerardo Gabriel (@gerardo_gabriel) on

۱۵Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER (@calumvonmoger) on

۱۶Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۷Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۸آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB PRO Olympian (@arya_ifbbpro) on

۱۹Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

محاسبه‌گر