اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 55

این هفته برای کاروان ایران در مسابقات آرنولد کلاسیک آفریقا بسیار خوب بود و خداداد شفیع پور و میلاد صادقی مدال طلا و اورالی و داود تقوی مدال نقره را بدست آورد و آریا صفایی در مسابقات حرفه ای جان لیندزی ایالات کالیفرنیا و نوادا نفر دوم شد.
برترین پست هفته مانند هر هفته به تام کلمن، پست دوم و سوم بترتیب به خداداد شفیع پور و آریا صفایی تعلق دارد.
پیشنهاد میکنم عضو کانال تلگرام فیتنس پرو شوید و از آخرین اخبار و مطالب بدنسازی مطلع باشید.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲خداداد شفیع پور

۳آریا صفایی

۴Shaun Standrige

۵محمد کاشانکی

۶Andre Ferguson

۷سام اصغری

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on

۸Ross Dickerson

۹Sergi Constance

۱۰Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۱Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۲Gerardo Gabriel

۱۳Max Philisiare

۱۴Mike O Hearn

A post shared by Mike O'Hearn (@mikeohearn) on

۱۵Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۶Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۷بنیامین جهرمی

۱۸آرش رهبر

۱۹Lazar Angelov

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

پوریا آریان‌پور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب خلق فیتنس پرو، گذروندن مربی‌گری درجه 3، مسئول پژوهش و انفورماتیک کراس فیت استان و مطالعه و ترجمه مطالب حوزه ورزش و سلامت شده است. در خارج از دنیای ورزش طراح وب و گرافیک هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.