اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 98

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 98

جرمی بوندیا پس از مصدومیت تمریناتش را مجددا از سر گرفته است.

در هفته‌ای که گذشت جنجال کالم ون موگر پایانی نداشت و افتادن او منجر به پارگی کامل تاندون عضله چهار سر پا و از جا درآمدن کاسه زانو و همچنین عضله بازویش پاره شده است، پس از این اتفاقات او به لس آنجلس رفت تا مورد جراحی قرار بگیرد و پس جراحی او در اولین پست اعلام کرد که دوست دخترش به او خیانت کرده و سایت‌های ورزشی به موضوع این بدنساز مشهور پرداختند. بنظر میرسه بدشانسی‌های او پایانی نداره و این بازیگر نقش جوانی آرنولد شوارتزنگر در فیلم بیگر قرار نیست موفقیت‌های جدید کسب و بر روی استیج المپیا حضور پیدا کنه!
در هفته گذشته جرمی بوندیا در یک پست خبر شروع تمریناتش رو به طرفدارانش داد و امیدواریم بتونه سریعا به دوران اوجش بازگرده تا آندره فرگوسن رو بتونه شکست بده.
برای اطلاع از آخرین اخبار کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به محمد کاشانکی، خداداد شفیع پور و هادی چوپان می‌رسد.
۲۰ پست برتر بدنسازان این هفته را در ادامه مشاهد خواهید کرد.

۱محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۲خداداد شفیع پور

A post shared by -خداداد شفیع پور- (@khodadad_shafiepour) on

۳هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۴Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۵Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۶Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۷آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۸Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۹Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۰Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۱جعفر غفار نژاد

A post shared by Jafar Ghafarnezhad (@ifbbpro.jafarghafarnezhad) on

۱۲Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۳Ross Dickerson

A post shared by 🙏💜Purple Baby! (@dickersonross) on

۱۴Zac Smith

A post shared by 🌎THE ONLINE TRAINER🌏 (@zacsmithfitness) on

۱۵Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۶Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۷Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۸Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۹Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۲۰Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum) on

محاسبه‌گر