اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 97

اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 97

هانی رامبد در کنار هادی چوپان در آلمان کلی سر صدا کردند و عکس این دو نفر در کنار فلکس لویز و برتری جسمانی هادی بیش از پیش بین کاربران ایرانی سروصدا کرد.

در هفته‌ای که گذشت هانی رامبد در کنار هادی چوپان در آلمان کلی سر صدا کردند و عکس این دو نفر در کنار فلکس لویز و برتری جسمانی هادی بیش از پیش بین کاربران ایرانی سروصدا کرد، همچنین دیگر ایرانی‌های حاضر در این نمایشگاه هم در نوع خودشون درخشیدند. دیروز کالم ون موگر زمانی که با برادر بزرگتر خود به صخره نوردی رفته بود و بنظر میرسه از ناحیه زانو مصدوم شده، اما تاکنون در صفحه اینستاگرام خود بصورت واضح اعلام نکرده است.
برای اطلاع از آخرین اخبار کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به هادی چوپان، فلکس لویز و سرگی کنستانس می‌رسد.
۲۰ پست برتر بدنسازان این هفته را در ادامه مشاهد خواهید کرد.

۱هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۲Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۳Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۴Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۵Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۶Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۷آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۸Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۹Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۰Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER 🇦🇺 (@calumvonmoger) on

۱۱Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۲Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۱۳Zac Smith

A post shared by 🌎THE ONLINE TRAINER🌏 (@zacsmithfitness) on

۱۴Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۵پیمان رجبی

A post shared by ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀Peyman Rajabi (@peymanrajabii) on

۱۶محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۷Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۸Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۹جعفر غفارنژاد

A post shared by Jafar Ghafarnezhad (@ifbbpro.jafarghafarnezhad) on

۲۰Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum) on

محاسبه‌گر