اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 89

امروز و فردا مسابقات استانی و کشوری بدنسازی در دسته‌های مختلف برگزار خواهد شد...

امروز و فردا مسابقات استانی و کشوری بدنسازی در دسته‌های مختلف برگزار خواهد شد و پس از اطلاع رسانی رسمی اخبار اون رو در کانال تلگرام و وبسایت قرار خواهیم داد همچنین برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به هادی چوپان، سرگی کنستانس و محمد کاشانکی تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱هادی چوپان

A post shared by Hadi Choopan (@hadi_choopan) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۴Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۵Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۶آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۷اکبر سرباز

A post shared by اکبر سرباز (@akbar__sarbaz) on

۸Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۹Kris Gethin

A post shared by Kris Gethin Official (@krisgethin) on

۱۰Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

۱۱Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۲Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۳Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۴آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۵پیمان رجبی

A post shared by ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀Peyman Rajabi (@peymanrajabii) on

۱۶Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۷Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER 🇦🇺 (@calumvonmoger) on

۱۸Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۹Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۲۰Zac Smith

A post shared by 🌎THE ONLINE TRAINER🌏 (@zacsmithfitness) on

محاسبه‌گر