اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 84

ماسل شو دبی با برتری ایرانی‌های حاضر در مسابقات به اتمام رسید...

در هفته‌ای که گذشت ماسل شو دبی به اتمام رسید و در دسته فیزیک مردان عرفان غلامی، در دسته بادی کلاسیک آرمان علی اکبر و در دسته بادی بیلدینگ وحید بهارلو اورال شدند.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به تام کلمن، کریس بام‌ستد و سدیک هدزویچ تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۲Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum_) on

۳Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۴آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۵Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۶Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۷Gerardo Gabriel

A post shared by GERARDO GABRIEL 🤴🏻 (@gerardo_gabriel) on

۸Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۹Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۰Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۱Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۲مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۳Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۴بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۱۵محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۶Evan Centopani

A post shared by Evan Centopani (@evancentopani) on

۱۷Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۸Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۹Kai Green

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on