اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 83

آریا صفایی در مسابقه فیزیک سن دیگو نفر سوم شد...

در هفته‌ای که گذشت آریا صفایی در مسابقه فیزیک سن دیگو نفر سوم شد آریا بدلیل قرار نگرفتن جز ۵ نفر برتر المپیا سال ۲۰۱۷ برای حضور در المپیا سال ۲۰۱۸ نیاز به امتیاز بیشتری داشته و ۳ امتیاز از این مسابقه کسب کرده است.
شنبه آخرین روز ماسل شو دبی خواهد بود و بدنسازان و پاورلیفتر کارهای بنام دنیا در این شو حضور خواهند دارند که مهم‌ترین اونها به رونی کلمن، جی کالتر، کای گرین و ادی هال اشاره کرد. دیروز جی کاتلر و کای گرین در زیر برج العرب فتوشوت داشتند و جی کاتلر با گذشت مدت زمان زیادی از خداحافظی با دنیای حرفه‌ای بدنسازی هنوز هم بدنی آماده دارد.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به کریس بام‌ستد، سرگی کنستانس و تام کلمن تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum_) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۴محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۵هادی چوپان

A post shared by hadi choopan (@hadichoopan2) on

۶آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۷Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۸Jay Cutler

A post shared by Jay Cutler (@jaycutler) on

۹Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۰Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۱Tavi Castro

A post shared by TΛVI (@tavicastro) on

۱۲Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۳بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۱۴Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۵Gerardo Gabriel

A post shared by GERARDO GABRIEL 🤴🏻 (@gerardo_gabriel) on

۱۶Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۷Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۸مهدی شرافت

A post shared by Men’s Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۹جرمی بوندیا

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on