اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 74

هادی چوپان علیرغم تلاش‌ها از کویت پرو جاماند!

در هفته‌ای که گذشت خبر  جراحی فتق فیل هیث منتشر شد و طی متنی که خانم فیل هیث در اینستاگرام به اشتراک گذاشته پرده فتق او از چند ناحیه پاره شده بود که پس از درد فیل و مراجعه به بیمارستان متوجه این موضوع شده‌اند و وضعیت جسمانی او خوب هست و مشکلی او را تهدید نمیکند.
زمانی که در حال نوشتن این مقاله هستم مسابقات کویت پرو در حال برگزاری است و متاسفانه علیرغم تلاش آقای علی تبریزی نوری برای حضور هادی چوپان و علی نعمتی مربی او متاسفانه طبق زمانبندی ویزای آنها آماده نشد و همانطور که در کانال اطلاع دادیم تنها شرکت کننده حاضر در کویت پرو آرش رهبر خواهد بود، دولت کویت به هیچ ایرانی حاضر در ایران ویزا نمیدهد.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به پیمان رجبی، آرش رهبر، سرگی کنستانس تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱پیمان رجبی

A post shared by Peyman Rajabi🇮🇷 (@peymanrajabii) on

۲آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۳Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۴Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۵Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۶آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۷Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۸Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum_) on

۹Shaun Standridge

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۰Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۱Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۲مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۳Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۱۴محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۵Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۶هادی چوپان

A post shared by persian.wolf.ir.ifbb.pro (@hadichoopan2) on

۱۷Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۸Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۱۹Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

منبع: فیتنس پرو

محاسبه‌گر