اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 73

هفته‌ای بسیار داغ و جنجالی در اولین هفته مهر ماه...

در هفته‌ای که گذشت هادی چوپان نماینده ایران در دسته ۲۱۲ پوند مسابقات گرندپریکس آسیا که در کره جنوبی برگزار شد حضور داشت و با پکیجی بسیار آماده استیج رو به آتیش کشید اما فلکس لویز نفر اول و او دوم شد غریب به یقین افراد حاضر در دنیای بدنسازی معتقد هستند هادی به اسم فلکس باخت نه به بدنش و متاسفانه پس از اون طرفداران ایرانی هادی به صفحه فلکس هجوم و به وی ناسزا گفتند که متاسفانه چنین اتفاقاتی پیش از این هم رخ داده بود که باعث بی احترامی به ورزشکاران کشور و به تمدن و فرهنگ ایران و ایرانی بی احترامی میشه و امیدواریم چنین اتفاقاتی دیگر رخ ندهد. همچنین هفته پیش تولد هادی چوپان بود و به او تولدش را تبریک میگوییم.
در مسابقات فیزیک این رویداد هم ریان تری نفر اول و امید اسکندری نفر دوم و مهدی شرافت نفر ششم شد که به این دو عزیز تبریک میگیم.
در اسپانیا شهر بارسلون آرنولد کلاسیک اروپا جریان داشت و در اونجا هم بیگ رامی با سایز بسیار بزرگش بر روی استج حاضر و نفر اول شد.
برای اطلاع از آخرین و جدیدترین مطالب بدنسازی کانال تلگرام فیتنس پرو را دنبال کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به هادی چوپان، سرگی کنستانس، جرمی بوندیا تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱هادی چوپان

A post shared by persian.wolf.ir.ifbb.pro (@hadichoopan2) on

۲Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳Jeremy Buendia

A post shared by 4x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۴Ryan Terry

A post shared by Ryan Terry (@ryanjterry) on

۵امید اسکندری

A post shared by omid.eskandari (@omiid.eskandari) on

۶مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۷آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۸Chris Bumstead

A post shared by Chris Bumstead (@cbum_) on

۹Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۰آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۱۱Phil Heath

A post shared by Phil Heath (@philheath) on

۱۲Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۱۳Shaun Standridge

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۴Jeremy Potvin

A post shared by IFBB PRO Jeremy Potvin (@jeremypotvin_) on

۱۵Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۶Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۷محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۸Big Ramy

A post shared by B͟͟I͟͟G͟͟ R͟͟A͟͟M͟͟Y͟͟ (@big_ramy) on

۱۹Ahmad Ashkanani

A post shared by IFBB PRO AHMAD ASHKANANI 🇰🇼 (@ahmd_ashkanani) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

محاسبه‌گر