اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 67

در هفته‌ای که گذشت تولد دو تن از بهترین بدنسازان تاریخ بود یعنی آرنولد شوارتزنگر که ۷۰ ساله شد و دومی آقای اخلاق جی کاتلر که ۴۳ ساله شد. این هفته ۲۰ پست برتر تماما المپیایی شده و این هفته در دسته ۲۱۲ پوند یعنی هادی چوپان عزیز نماینده کشورمون و احمد اشکانانی کویتی آمادگی خود را برای مبارزه با فلکس لویز اعلام کردند همچنین با دنبال کردن و عضویت در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو پوشش این اخبار را میتوانید مشاهده کنید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرجی کنستانس که ویدئو فیگورگیری برای کمیته بین المللی فیزیک میباشد، جرمی بوندیا که سرانجام عکس جدیدی از خود منتشر کرده است و باید منتظر پروسه آماده سازی او برای المپیا باشیم و سدیک هدزویچ که امسال قصد اولی در رشته فیزیک پرو در سر می‌پروراند تعلق دارد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۳Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۴Flex Lewis

A post shared by Flex Lewis™ (@flex_lewis) on

۵Ahmd Ashkanani

A post shared by IFBB PRO AHMAD ASHKANANI 🇰🇼 (@ahmd_ashkanani) on

۶هادی چوپان

A post shared by persian.wolf.ir.ifbb.pro (@hadichoopan2) on

۷آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB Pro Olympian (@arya_saffaie) on

۸آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۹Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman 🇬🇧 (@tomocoleman) on

۱۰Shaun Standridge

A post shared by 📧WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۱۱محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۲Calum Von Moger

A post shared by CALUM VON MOGER 🇦🇺 (@calumvonmoger) on

۱۳Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

۱۴Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۱۵Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۱۶مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۷Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۸Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۹Kris Gethin

A post shared by Kris Gethin Official (@krisgethin) on

۲۰Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

محاسبه‌گر