اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 62

در هفته‌ای که گذشت المپیایی‌ها در اینستاگرام خود نمایش جذابی را آغاز کردند از سادیک هدزویچ گرفته که از بدن بسیار آماده خود برای المپیا تا فلکس لویز که نیل یودا هیل مربی فلکس و خالق سیستم تمرین Y3T المپیا امسال را فراتر از یک مسابقه دانست و برای او موفقیت فلکس بسیار مهم است. فردا مسابقات شیکاگو پرو آغاز میشه و سرجی کنستانس با شماره ۵۴ بر روی استیج حاضر خواهد شد شما نتایج را چگونه پیش بینی میکنید؟. پیشنهاد می‌کنم در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام فیتنس پرو عضو شوید تا از اخرین نتایج مربوط به این مسابقه مطلع شوید.
۳ پست برتر هفته به ترتیب به سرجی کنستانس یکه تاز، تام کلمن و سیمون پاندا تعلق دارد و پست چهارم فلکس لویز میباشد که نیل یودا هیل در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۲Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۳Siemon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۴Neil Yoda Hill

A post shared by Neil "Yoda" Hill (@neil_yoda_hill1) on

۵Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۶Max Philisiare

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۷بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۸Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۹Sadik Hadzovic

A post shared by SADIK HADZOVIC (@sadikhadzovic) on

۱۰آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB PRO Olympian (@arya_ifbbpro) on

۱۱Gerardo Gabriel

A post shared by Gerardo Gabriel IFBB PRO (@gerardo_gabriel) on

۱۲Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۳آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۴Kris Gethin

A post shared by Kris Gethin Official (@krisgethin) on

۱۵مهدی شرافت

A post shared by Men's Physique (@mehdisherafat_ifbbpro) on

۱۶محمد کاشانکی

A post shared by MENS PHYSIQUE IFBB PRO (@mohammadkashanaki_ifbbpro) on

۱۷Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۸Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۱۹Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۲۰Artemus Dolgin

A post shared by Artemus Dolgin (@artemusdolgin) on

محاسبه‌گر