اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 47

در هفته ای که گذشت مسابقات هاوایی پرو برگزار شد که در آن آندره فرگوسن نفر اول شد همچنین استیو کوک نیز در این مسابقات حاضر شده بود اما نفر ششم شد. به عید کمتر از ۳ روز مونده و دید و بازدیدهای عید نمیشه خوردن آجیل و شیرینی رو رد کرد برای همین جدول ارزش غذایی پرطرفدارترین خوراکی هایی که در عید مصرف میشود را از امروز در کانال تلگرام فیتنس پرو قرار دادیم پیشنهاد میکنم حتما این پست ها که با #Facts قرار داده شده اند را دنبال کنید. عکس منتخب هفته به آندره فرگوسن نفر اول هاوایی پرو، عکس دوم به تام کلمن با بدن همیشه آماده تعلق دارد و سومین پست برتر برای بنیامین جهرمی می باشد.
این شما و ۲۰ پست منتخب هفته که بدنسازان در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته اند.

۱Andre Ferguson

A post shared by IFBB PRO Andre Ferguson♎♎🇯🇲🇯🇲 (@luckylibra213) on

۲Tom Coleman

A post shared by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۳بنیامین جهرمی

A post shared by Benyamin Jahromi (@benyaminjahromi) on

۴Jeremy Buendia

A post shared by 3x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۵Shaun Standrige

A post shared by Plans📬WyckedShaun@gmail.com (@wycked_shaun) on

۶آریا صفایی

A post shared by Arya Saffaie IFBB PRO Olympian (@arya_ifbbpro) on

۷Ulisses Jr

A post shared by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۸Max Philisaire

A post shared by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۹Sadik Hadzovic

A post shared by Sadik Hadzovic (@sadikhadzovic) on

۱۰Sergi Constance

A post shared by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۱۱Simeon Panda

A post shared by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۱۲Mike O Hearn

A post shared by Mike O'Hearn (@mikeohearn) on

۱۳Kai Greene

A post shared by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۴Gerardo Gabriel

A post shared by Gerardo Gabriel IFBB PRO (@gerardo_gabriel) on

۱۵آرش رهبر

A post shared by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۶Joey Swoll

A post shared by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۷Jeff Seid

A post shared by Jeff Seid (@jeff_seid) on

۱۸Lazar Angelov

A post shared by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۱۹Ross Dickerson

A post shared by 🎥YouTube | Dickerson Ross (@dickersonross) on

۲۰Steve Cook

A post shared by Steve Cook (@stevecook) on

محاسبه‌گر