اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 34

در هفته ای که گذشت تقریبا اینستاگرام هفته ای آرامی را پشت سر گذاشت و عکس اول تا سوم به ترتیب سرجی کنستانس، شان استند بریج، تام کلمن میباشد این شما و ۲۰ عکس و ویدئو برتر بدنسازان در هفته ای که گذشت.

۱Sergi Constance

۲Shaun Standridge

۳Tom Coleman

A photo posted by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۴محمد کاشانکی

۵Simeon Panda

A photo posted by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۶Max Philisaire

۷Ulisses Jr

A video posted by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۸Ross Dickerson

۹Kai Greene

A photo posted by Kai Greene (@kaigreene) on

۱۰Branch Warren

۱۱Mike O Hearn

۱۲Kris Gethin

۱۳Phil Heath

A photo posted by Phil Heath (@philheath) on

۱۴Joey Swoll

A photo posted by Joey Swoll (@joeyswoll) on

۱۵Steve Cook

A photo posted by Steve Cook (@stevecook) on

۱۶آرش رهبر

۱۷مهدی شرافت

A photo posted by mehdi (@mehdisherafatofficial) on

۱۸محمد اسدی

A photo posted by ﷽ (@mohammad_asadii) on

۱۹مهدی دلیلی

۲۰Jeff Seid

A photo posted by Jeff Seid (@jeff_seid) on

پوریا آریان‌پور

از بچگی علاقه زیادی به ورزش داشتم و همین علاقه موجب خلق فیتنس پرو، گذروندن مربی‌گری درجه 3، مسئول پژوهش و انفورماتیک کراس فیت استان و مطالعه و ترجمه مطالب حوزه ورزش و سلامت شده است. در خارج از دنیای ورزش طراح وب و گرافیک هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *