اینستاگرام بدنسازان در هفته ای که گذشت vol. 16

یکی از خوشحال کننده ترین خبرهای این هفته از لازار آنجلو بود که در اینستاگرامش بصورت رسمی اعلام کرد که دوباره به دنیای بدنسازی برگشته، بعد از ۴ عمل جراحی و تقریبا ۲ سال دوری از باشگاه این ورزشکار آماده شده برای برگشتن قوی تر از قبل و گفته منتظر تغییرات ماه آینده باشید.
عکس دوم به سرجی کنستانس تعلق داره که واقعا این بدنساز داره در دوران اوجش رو سپری میکنه و عکس سوم به جرمی بوندیا میرسه که برای قهرمانی المپیا امسال آماده هستش و باید منتظر باشیم مدعیان مسابقات فیزیک امسال میتونن این بدنساز را شکست بدهند یا خیر.
این شما و ۲۰ عکس برتر بدنسازان که در هفته ی گذشته در اینستاگرام به اشتراک گذاشتند.

۱Lazar Angelov

A photo posted by Lazar Angelov (@lazar_angelov_official) on

۲Sergi Constace

A photo posted by Sergi Constance (@sergiconstance) on

۳Jeremy Buendia

A video posted by 2x Mr. Olympia Physique Champ (@jeremy_buendia) on

۴بنیامین جهرمی

A photo posted by @benyaminjahromi on

۵Mike O hearn

A photo posted by Mike O'Hearn 🐰🐵❤️🐻🐶🐼🐅 (@mikeohearn) on

۶مهدی شرافت

A photo posted by mehdi (@mehdisherafatofficial) on

۷Ulisess Jr

A photo posted by Ulissesworld (@ulissesworld) on

۸Simeon Panda

A photo posted by Simeon Panda® (@simeonpanda) on

۹Ross Dickerson

A photo posted by Ross Dickerson (@dickersonross) on

۱۰Tom Coleman

A photo posted by Tom Coleman (@tomocoleman) on

۱۱محمد کاشانکی

A photo posted by @mohamadkashanaki on

۱۲Shawb Rhoden

A photo posted by Shawn Rhoden (@flexatronrhoden) on

۱۳Obi Vincent

A photo posted by OBi vincent (@obi_vincent) on

۱۴Devin Physique

A video posted by Devin Physique (@devinphysique) on

۱۵آرش راهبر

A photo posted by IFBBPROArashRahbar (@arash_rahbar) on

۱۶Kaden Nguyen

A photo posted by Kaden Nguyen (@vipergq) on

۱۷Steve Cook

A video posted by Steve Cook (@stevecook) on

۱۸Sadik Hadzovic

A photo posted by Sadik Hadzovic (@sadikhadzovic) on

۱۹Max Philisaire

A video posted by M Δ X | PHILISAIRE (@maxthebody) on

۲۰Gerardo Gabriel

A photo posted by Youtube 🎥 Gerardo Gabriel (@gerardo_gabriel) on

محاسبه‌گر