یک قدم جلوتر از گذشته خود با محاسبه‌گرهای فیتنس پرو ورود به محاسبه‌گر

برنامه تمرین اختصاصی

امسال، سال شماست!

آیا بدنبال تناسب اندامی هستید که در رویاهای خود در سر دارید؟ تنها با ۷۵ هزار تومان میتوانید پکیج برنامه تمرین، تغذیه و مکمل را از طریق فرم زیر سفارش دهید تا مربیان تیم برنامه شما را آماده کنند. 

برنامه تمرین شامل تمرین با وزنه و هوازی بوده که با توجه به وضعیت جسمانی شما آماده گردیده و برنامه تغذیه یک رژیم غذایی متعادل با توجه به وضعیت جسمانی و مزاج شما نوشته می‌شود در این برنامه تنها میزان درشت مغذی‌ها در هر وعده غذایی تعیین گردیده تا شما بدون دغدغه با توجه به سلیقه خود وعده غذایی را آماده کنید(همچنین مربی در صورت نیاز شما دستور پخت غذا نیز خواهد داد). برنامه مکمل‌های غذایی شامل مکمل‌های استاندارد ورزشی و ویتامین، مینرال، چربی مفید و… است که باید در هر وعده غذایی میل کنید.

حتما در صورت هرگونه سوال، مشکل و راهنمایی با آیدی تلگرام IrFitnessPro@ در ارتباط باشید.

چگونه شروع کنم؟

از طریق فرم زیر برنامه مورد نظرتون رو سفارش میدید و اپراتور فیتنس پرو از طریق آیدی تلگرام irfitnesspro@ به شما پیام میده و اگر اطلاعات بیشتری لازم باشه ازتون میپرسه و بهتون میگه برنامه مد نظرتون رو به فرمت عکس و یا فایل اکسل میخواید و پس از حداکثر 4 روز کاری براتون برنامه به ایمیل و آیدی تلگرامتون ارسال میشه و پس از اون هر هفته مربی به شما پیام خواهد داد و سوالاتی میپرسه و در انتها عکس جدیدی از شما میگیره تا به شما در باقی‌ماندن در مسیر درست کمک کنه.

چرا مربیان فیتنس پرو؟

تمامی مربیان فیتنس پرو دارای مدرک مربیگری IFBB هستند و بیش از 500 نفر زیر نظر مربیان ما تعلیم دیده اند و به هدف خودشون در کمترین زمان رسیده اند.

  • کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی و یا تلگرام با شما تماس خواهند گرفت.
  • در صورتی که سابقه هرگونه بیماری دارید لطفا با ، جدا نمایید
  • انواع فایل های مجاز : jpg, png.
    برای گرفتن عکس لطفا موهای بدنتان را بزنید و در مقابل نور مناسب قرار بگیرید تا تشخیص توسط کارشناسان به راحتی صورت پذیرد.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, png.
  • انواع فایل های مجاز : jpg, png.
  • 0 تومان
    از طریق درگاه زرین پال هزینه را بصورت آنلاین پرداخت خواهید کرد.